Cyberpunk 2077 s obrovským odkladom!

Cyberpunk 2077 s obrovským odkladom!
18:31, 16.01.2020

Báli sme sa toho a tak nejako sme to možno tušili, každopádne najočakávanejšia hra roka 2020, teda Cyberpunk 2077 od spoločnosti CD Projekt RED, bola práve oficiálne odložená!

Poliaci tento pre verejnosť smutný fakt uverejnili prostredníctvom súhrnného vyjadrenia, na konci ktorého svieti nový dátum a ten bol stanovený na 17. 9. Ide teda o značný odklad, za ktorým stojí klasické dovedenie hry do čo najlepšieho technického stavu. Buď ako buď, na kvalitu sa hold aj v tomto roku musí čakať. V tejto súvislosti sa znova vynára nedávne vyjadrenie vývojárov o možnosti duálneho vydania tejto sci-fi RPG, a to jak na súčasnú tak aj na budúcu generáciu.

„Cyberpunk 2077 nestihne plánované dubnové vydání, které tímto přesouváme na 17. září 2020.

Nyní jsme ve fázi, kdy je hra kompletní a hratelná, ale práce ještě pořád není u konce. Night City je obrovské – plné příběhů, obsahu a míst, která můžete navštívit, ale už jen kvůli rozsahu a komplexnosti toho všeho potřebujeme víc času na dokončení testování, opravy a ladění. Chceme, aby Cyberpunk 2077 byl naším korunním počinem pro tuto generaci, a odklad vydání nám poskytne cenné měsíce, které potřebujeme na to, aby byla hra perfektní.

Očekávejte pravidelné novinky o postupu prací s tím, jak se bude nové datum vydání blížit.

Opravdu se moc těšíme na to, až vás uvidíme v Night City, a děkujeme vám za neutuchající podporu!

Marcin Iwiński a Adam Badowski
spoluzakladatel a šéf studia“


Klik pro zvětšení (Cyberpunk 2077 s obrovským odkladom!)


DALŠÍ

CGwillWin