hw
HP predstavil zaujímavý školský notebook

HP predstavil zaujímavý školský notebook
10:43, 12.12.2019

Spoločnosť HP sa aktuálne zase o niečo viac stará aj o vzdelávacie inštitúcie, čoho dôkazom je práve ohlásený laptop HP ProBook x360. Ten je ideálnym nástrojom pre výuku a rovnako, dobrým spoločníkom na každodenné používanie pre dospievajúcu časť konzumentov. Ponúka robustný a odolný dizajn, ktorý bezproblémovo zvládne aj pád zo slušnej výšky (122 centimetrov). Okrem celkovej ochrany voči poškodeniu a pádom sa HP zameralo aj na rýchle pripojenie do online sveta a rovnako aj virtuálnu bezpečnosť pomocou integrovaných softvérových nástrojov. Viac detailov ako aj vizuálneho materiálu nájdete nižšie.

Klik pro zvětšení (HP predstavil zaujímavý školský notebook)

Výhody HP ProBook x360 11 G5 EE:
 • Robustný a odolný design. Tenké, ľahké, ale odolné zariadenie, ktoré prežije školský deň. Vylepšená ochrana hrán a zosilnené rohy vydržia skúšku pádom z výšky 122 cm na preglejkový povrch, disponuje zosilneným napájacím portom, ktorý zabraňuje poškodeniu a klávesnica odoláva nepríliš šetrnej manipulácii a menšiemu rozliatiu tekutín. Zariadenie úspešne prešlo testami 13 MIL-STD 810G a rozšíreným testovaním pre prevádzku v oblasti vzdelávania.
 • Inteligentná a efektívna výuka i štúdium. Vďaka najnovším procesorom Intel® umožňuje počítač rýchle prechádzanie medzi písaním dokumentov, aplikáciami STEM aj strihom videa.
 • Klik pro zvětšení (HP predstavil zaujímavý školský notebook)

 • Rýchle a spoľahlivé sieťové pripojenie ku cloudu. Prvý odolný konvertibilný notebook na svete s voliteľnou podporou Wi-Fi 6 (802.11 AX): obrovský skok dopredu v bezdrôtovej konektivite – gigabitové rýchlosti a spoľahlivosť v často náročných školských podmienkach.
 • Jednoduchá správa a nasadenie pre vyššie zabezpečenie dát študentov. Efektívna správa a ochrana študentských zariadení pomocou integrovaných softvérových nástrojov, ako je napríklad sada HP Manageability Integration Kit[viii] a HP BIOSphere Gen5. Ekosystém firmwaru HP BIOSphere Gen5 udržuje vysokú produktivitu vďaka automatickým aktualizáciám a kontrolám zabezpečenia. Prvý robustný konvertibilný notebook na svete s kamerou poskytujúci ochranu súkromia. HP Privacy Camera má fyzickú uzávierku a firmware, ktorý chráni proti zneužitiu a sledovaniu.
 • HP ProBook x360 G5 EE je bude v predaji od začiatku roka 2020 za cenu od 590 eur.

 • DALŠÍ
  
  CGwillWin