Práve bol ohlásený nový Outlast!

Práve bol ohlásený nový Outlast!
15:15, 04.12.2019

O tretej radovej časti dnes už ikonického hororu Outlast, sme si čo to písali počas sviatku Halloween, kedy nám kanadská spoločnosť The Red Barrels naznačovala niečo nové a veľké. Dnes už je to "nové" vonku a jedná sa o projekt s názvom The Outlast Trials. Ten tematicky vychádza z univerza Outlast, dejovo bude však zasadený do stredu obdobia studenej vojny. Koncept hororu sa síce nemení, avšak tentokrát v tom nemusíte ostať osamotene, keďže Trials ponúkne aj príbeh troch postáv súčasne, zviazaných do kooperácie.

"Sme hrdí na to, že môžeme našej veľkej komunite a fanúšikom odhaliť názov a prvý obrázok našej novej hry. Náš tím sa usilovne snaží vytvoriť nový a špecificky zaujímavý zážitok, ktorý miliónom hráčov prinesie strach a úzkosť, či už budú hrať osamote alebo po boku ďalších kamarátov." uviedol David Chateauneuf, spoluzakladateľ Red Barrels.

Viac informácií ako aj prvé zábery priamo z hry nás ešte len čakajú. Rovnako ako potvrdenie platforiem, pre ktoré je The Outlast Trials v súčasnosti vo vývoji.

Klik pro zvětšení (Práve bol ohlásený nový Outlast!)


DALŠÍ

CGwillWin