MADFINGER oznamujú predregistráciu na ich titul Shadowgun War Games

MADFINGER oznamujú predregistráciu na ich titul Shadowgun War Games
15:17, 15.11.2019

Česká a vo svete viac ako dobre známa spoločnosť MADFINGER, aktuálne pripravuje ďalšiu z rady zaujímavých akčných značiek, ktorá chce opäť pozdvihnúť mobilnú scénu. Posunúť technické limity zariadení, ktoré už dávno nepoužívame len na objednanie chutného jedla skúsi značka Shadowgun War Games. Projekt sa objaví jak na Google Store tak aj na iOS, avšak nateraz pre vás máme zatiaľ len možnosť sa predregistrovať cez Google. Viac informácií skúste načerpať z tlačovej správy nižšie.

Klik pro zvětšení (MADFINGER oznamujú predregistráciu na ich titul Shadowgun War Games )

Netrpěliví fanoušci populární sci-fi série Shadowgun se již brzy dočkají čtvrté hry, pro kterou byla právě spuštěna předregistrace. MADFINGER Games tento velice očekávaný PvP titul plánují vydat počátkem roku 2020. Předregistrovaným hráčům budou War Games exkluzivně automaticky nainstalovány na jejich zařízení v okamžiku vydání.

Na oslavu vyhlásili MADFINGER Games soutěž. Deset šťastných hráčů, kteří se předregistrují před půlnocí středoevropského času 31. prosince 2019, bude mít šanci vyhrát úžasný ASUS ROG Phone II. Deset dalších obdrží tričko Shadowgun War Games.

Shadowgun War Games je free-to-play taktická FPS hra s překrásnou grafikou, která hráče uvrhne do intenzivních soubojů mezi dvěma týmy o pěti hráčích. Zkušební verze této hry minulý rok uchvátila publikum při jejím prvním esport turnaji na Gamescomu. War Games, se svým důrazem na dechberoucí grafické zpracování a vysokou hratelnost, jsou přístupné i pro začátečníky, a nabízejí kvalitu a týmovou akci srovnatelnou s hrami na konzolích, pro každého s přístupem k mobilnímu zařízení.

„Teď už to začíná být opravdu vzrušující,” říká Marek Rabas, CEO MADFINGER Games. „Shadowgun War Games vypadají skvěle a předregistrace je otevřená. Teď už jen stačí dokončit pár detailů, a jde se na to!“

Shadowgun War Games je čtvrtá hra od studia MADFINGER, která se odehrává v univerzu Shadowgunu. Tentokrát proti sobě budou bojovat dva týmy o pěti hrdinech v módech Capture the Flag a Team Deathmatch. Hráči si mohou vybrat z galerie hrdinů, starých i nových, kteří mají každý unikátní osobnost, schopnosti a styl hraní.

Sleduj video naživo od používateľa MADFINGERGames na www.twitch.tv


DALŠÍ

CGwillWin