Vydanie Blacksad: Under the Skin je technickou chybou

Vydanie Blacksad: Under the Skin je technickou chybou
11:47, 07.11.2019

Niekedy sa človek nestačí čudovať, čo sa na scéne s digitálnou distribúciou dokáže pokaziť. Aktuálnym príkladom je pomerne očakávaná adventúrka Blacksad: Under the Skin, ktorej slávu zabezpečila komiksová predloha zo Španielska. Práve tento projekt mal svoje vydanie pre PC, PS4 a XOne nastavené až na 14. 11. 2019, teda na budúci týždeň.

Vinou technickej chyby sa však objavil v eShop sekcii PS4 a XOne (Switch sa dočká 28. 11.) už pred dvoma dňami a mnohý z hráčov po celom svete, si ho s nadšením stiahli. Nanešťastie toto predčasné uvoľnenie spadá na hlavu spoločnosti Microids, ktorá hru nemá ešte dokončenú v zmysle potrebných opravných balíčkov. Verzia ktorú si teda hráči stiahli do svojich platforiem je silne technicky nedokonalá. Chýbajú titulky, konverzácie mrznú na mŕtvom bode a zvuk je rovnako mimo. Producenti preto vyzývajú všetkých, aby tento "únik" nehrali až do spomínaného dňa vydania, kedy sa dostane von aj day one patch.

Najväčšia sranda na tomto celom je, že projekt Blacksad: Under the Skin nebude stiahnutý z PSN ani Xbox Live a každý si ho môže kúpiť aj v jeho súčasnom neuzavretom stave.


DALŠÍ

CGwillWin