hw
Sennheiser zahájil predaj svojho prvého bezdrôtového herného headsetu

Sennheiser zahájil predaj svojho prvého bezdrôtového herného headsetu
10:07, 07.11.2019

Nemecká značka Sennheiser znamená v oblasti zvuku skutočnú a špičkovú kvalitu, nech už sa budeme rozprávať o ich produktoch určených striktne pre audio maniakov alebo, aj hráčov milujúcich dokonalo prenášaný zvuk. Svojho času sme vám ponúkli test na úžasne pohodlné (to sa mi vždy vybaví pri spomienke na recenziu) GSP 500, na ktoré dnes nadviažeme oznámením Sennheiser GSP 670.

Špecifikáciami ostávame v takmer identickom stave, ktorý je kompatibilný jak s PC tak aj s konzolou PlayStation 4. O kvalitu bezdrôtového prenosu sa báť rozhodne nemusíte, ale ešte než vám samotný produkt zrecenzujeme, určite oceníte viac faktov. Kto by totižto nedôveroval bezdrôtovému prenosu cez USB, môže pokojne zvoliť klasický kábel, alebo Bluetooth variant. U podobných produktov vás musí ďalej pochopiteľne zaujímať aj výdrž batérie. Tu sa Nemci nechceli nechať zahanbiť a preto vám GSP 670, pri stave plného nabitia, vydržia až úžasných dvadsať hodín hrania. Adaptér je navyše schopný sa po desiatich minútach nabíjania dostať na hranicu cez dve hodiny následného používania, čo je úctyhodný údaj. Viac okolo výhod ako aj cenovky sa dozviete z tlačovej správy nižšie.

Očekávaná novinka nabízí oddělené ovládání hlasitosti pro komunikaci a herní zvuk, nekompromisní pohodlí i skvělou výdrží na jedno nabití


Společnost Sennheiser, výrobce sluchátek, mikrofonů a audiotechniky, zahájila prodej bezdrátového herního headsetu Sennheiser GSP 670. Ten díky USB adaptéru pro připojení PC či Playstation 4 nabídne téměř nulové zpoždění. Pro maximální všestrannost disponuje headset i připojením pomocí technologie Bluetooth. Hráči se mohou těšit na ohromující frekvenční rozsah 10 – 23 000 Hz a výdrž až 20 hodin na jedno nabití.

Potěší bohaté ovládací prvky na těle sluchátek. Pro snadné nastavení hlasitosti výrobce na pravou mušli umístil hned dva kruhové voliče. Větší slouží pro herní audio a menší pro komunikaci. Nechybí programovatelné tlačítko, které nastaví libovolný zvukový profil. Pro aktivaci mikrofonu s potlačením okolních ruchů postačí jeho vyklopení. Vyrovnaný projev vhodný i pro seriózní poslech hudby je u měničů Sennheiser vyráběných v Německu samozřejmostí.

Možnosti headsetu navíc rozšiřuje aplikace Sennheiser Gaming Suite, která umožňuje specifické nastavení zvuku pro různé hry i binaurální simulaci prostorového zvuku s konfigurací 7.1.

Komunikace a poslech bez hranic

Kromě bezdrátového připojení s nízkou latencí s přibaleným adaptérem, nabízí sluchátka i spojení pomocí Bluetooth. Díky kodekům aptX LL a AAC uživatelé dosáhnou skvělého zvuku i s telefony a tablety. Oba systémy mohou navíc pracovat zároveň a poskytnou jistotu, že ani v té nejdivočejší herní mele uživateli neunikne důležitý telefonát. Nechybí možnost propojení pomocí USB, které umožní přenos zvuku i rychlé dobití akumulátoru. Ten bude již po 7 minutách připraven na 2 hodiny hraní a plného nabití dosáhne během jedné hodiny. Následně zajistí výdrž 16 hodin v případě použití s bezdrátovým adaptérem a celých 20 hodin v případě Bluetooth připojení. Automatické uspání v případě nečinnosti navíc zajistí, že hráč z baterie dostane skutečně maximum.

Maximální pohodlí a ergonomie

Mikrofon headsetu Sennheiser GSP 670 ocení hráči nejen při multiplayer kampaních, ale díky jeho studiovým kvalitám i při online streamování. Se schopností potlačování okolního hluku zajistí perfektně srozumitelnou komunikaci i na hlučných turnajích, kde vyniknou také výhody uzavřených sluchátek.

Sennheiser GSP 670 se pyšní i propracovanou ergonomií. Příkladné pohodlí zajišťují kovové klouby a nastavení přítlaku integrované v hlavovém mostu. Hráče již nikdy nebude trápit nejisté usazení headsetu nebo naopak přílišný tlak na spáncích. Náušníky se syntetickou kůží po obvodu zajistí perfektní izolaci a jejich vnitřní strana opatřená semišovým materiálem zamezí pocení. Špičkový bezdrátový headset Sennheiser GSP 670 je dostupný za cenu 8 990 Kč.


DALŠÍ

CGwillWin