Escape Room od Blackfire si můžete zkusit zadarmo

Escape Room od Blackfire si můžete zkusit zadarmo
10:20, 15.10.2019

Escape room od společnosti Blackfire je desková asociační logická hra, jejíž princip není třeba dvakrát vysvětlovat. U nás jsme zatím měli jenom únikové hry od Albi, ve kterých rozkládáte karty na stole, Escape Room hrajete za doprovodu digitální aplikace, kterou si můžete zdarma stáhnout pod názvem Escape Room the Game. Demo scénář pro hru Escape Room stáhnete zde. Ideální je vytisknout barevně a oboustranně ve formátu A4, appku spustit na nějakém větším tabletu a pustit se do plnění.

A kdybyste si při plnění mise náhodou nevěděli rady, na tomto odkaze najdete průvodce scénářem. Pozor ale, není to jak v případě Albi únikovek, že byste jenom našli nápovědy, které vám řešení usnadní, v tomto průvodci se nachází přesně to, co máte dělat a jak, takže se k jeho pomoci uchylte až tehdy, nebudete-li si dočista vědět rady.

K demo scénáři je potřeba digitální aplikace, kterou najdete pod názvem Escape Room The Game v digitálních obchodech na vašich chytrých telefonech a tabletech s operačním systémem Android a iOS. V aplikaci si vlevo dole pod ikonou globusu zvolíte českou vlajku a spustíte scénář Isolation Demo Game - Samotka. Tam najdete i digitální chrono dekodér.

DALŠÍ

CGwillWin