Cyberpunk na Switch? CD Projekt vraví; kto vie?

Cyberpunk na Switch? CD Projekt vraví; kto vie?
11:52, 13.10.2019

V súčasnosti sa očakáva príchod jedného z najdôležitejších portov tejto generácie, teda tretieho zaklínača na Nintendo Switch. Divoký hon už pre vás recenzujeme a čoskoro sa tak dozviete, ako to ten Switch dokáže, aj cez svoje slabšie železo, poriadne roztočiť.

Vo svetle údivu nad jeho možnosťami nie je teda vôbec od veci sa pýtať na zdanlivo nezmyselné veci, a to priamo kompetentných. Spoločnosť CD Projekt RED totižto dokončuje tú vôbec najambicióžnejšiu akčnú RPG tejto dekády, teda Cyberpunk 2077, a nejedného zaujíma, či by nebola možnosť dostať jeho obsah aj na Switch. Počas akcie PAX Australia sa k tejto téme vyjadril John Mamis, ktorý pre server GameStop povedal následovné.

Kto by si kedy myslel, že by na Switch bola možná hra ako The Witcher 3, kto teda vie? Myslím, že uvidíme časom, či niečo takéto bude možné, a hlavne či to dokážeme. Osobne si ale myslím že nie.

Osobne vidím v tomto duchu len jedinú možnosť a tou je potvrdenie špekulácií o výkonnejšej verzii Switchu, respektíve jeho 2.0 verzie. Tá by teoreticky mohla dokázať niečo v tom duchu, ako práve aktuálne Switch s Wiedzminom.


DALŠÍ

CGwillWin