hw
HyperX predstavil klávesnicu so svojimi vlastnými spínačmi

HyperX predstavil klávesnicu so svojimi vlastnými spínačmi
13:33, 09.10.2019

Dnes je už pomerne dôležité sa v segmente herných ale aj kancelárskych periférií vedieť odlíšiť od konkurencie, respektíve prísť s vlastným produktom, ideovo svojským od A až po Z. Tento trend chytila aj spoločnosť HyperX, ktorá sa pre novú verziu hernej klávesnice Alloy Origins rozhodla premiérovo uviesť vlastné spínače. Viac vám prezradí tlačová správa nižšie.

Klik pro zvětšení (HyperX predstavil klávesnicu so svojimi vlastnými spínačmi)

HyperX uvádí novou řadu klávesnic, které jsou vybaveny HyperX spínači pro lepší výkon a kratší odezvu

HyperX, herní divize společnosti Kingston Technology Company, Inc., dnes představuje novou klávesnici HyperX Alloy Origins™, která je vybavena novými mechanickými HyperX Red spínači. Tyto nové spínače jsou navrhnuty tak, ať zlepšují výkon a výdrž klávesnice, spolu s kratší reakční dobou a životností 80 milionů kliků. Jedná se tak o vůbec první HyperX klávesnici s originálními spínači, která je navíc vybavena RGB podsvícením pod každou klávesou. Ostatně jako vždy, jas a barvy podsvícení jsou nastaveny prostřednictvím NGENUITY software.

Alloy Origins™ má pevný hliníkový rám stavěný pro výdrž a stabilitu. Klávesnice byla také navržena tak, ať vedle sebe umožňuje co nejvíce místa pro myš. RGB, makra a nastavení podsvícení jednotlivých kláves je samozřejmě možné přes HyperX NGENUITY software a součástí klávesnice jsou také USB kabely typu A a typu C (odnímatelný).

Klik pro zvětšení (HyperX predstavil klávesnicu so svojimi vlastnými spínačmi)

Klávesnice Alloy Origins nabízí Custom Game Mode, který uživatelům umožňuje vybrat klávesy, které jsou při hraní funkční a které se deaktivují. Hráč si klávesnici mimo jiné také může nastavit do jednoho ze tří úhlů pro lepší komfort a ukládat svá nastavení do makro knihovny. Součástí je i paměť, do které lze uložit až tři Alloy Origins profily, které se opět dají vytvořit v rozhraní HyperX NGENUITY. Samozřejmostí jsou i funkce 100% anti-ghosting a N-key rollover, díky kterým je klávesnice perfektní pro intenzivní hraní.

„Naše první originální HyperX spínače jsme vyvíjeli přes dva roky, tak, abychom mohli hráčům nabídnout jen ty nejlepší nástroje pro hraní,“ popisuje Bianca Walter, keyboard business manager pro HyperX EMEA.

Klávesnice HyperX Alloy Origins je dostupná za 2990Kč u vybraných prodejců. Pro více informací o mechanické klávesnici HyperX Alloy Origins navštivte oficiální web značky HyperX .


DALŠÍ

CGwillWin