hw
recenze
Herní myš Nedis GMWD401BK

Herní myš Nedis GMWD401BK - recenze
Herní myš Nedis GMWD401BK - recenze
10:00, 11.11.2019

Sedmitlačítková herní myš Nedis se k vašemu stroji připojí klasicky pomocí USB. Kabel, jako u ostatních Nedis myší, které jsme k recenzím dostali, je chráněný proti poškození opletením, je dlouhý 1,8 metru a tím pádem je adekvátní klasickým potřebám hráče. Nastavitelné DPI až do hodnoty 4000 jednotek vám vystačí na všechny typy her a ostatních činností. Podle výrobce vydrží přes 10 milionů kliknutí, což je v rámci srovnatelného příslušenství dost dobrá záruka.

Klik pro zvětšení (Herní myš Nedis GMWD401BK - recenze)

Nejlepší na této myši jsou dvě věci - povrch a vzhled, reprezentovaný zejména osvětlením. Povrch myši je příjemný na dotek, plast je pokrytý jakousi protiskluzovou vrstvou, na dotyk připomínající semiš. Ruka vám nesklouzne ani v největším zápalu boje. Podsvícení je tentokrát řešeno hlavně na spodních okrajích a myš tak dostává vskutku zajímavý vzhled. Vlnité hypnotické vzory jí dodávají až skoro živý nádech, přijde vám, že držíte v ruce nějaký živý organismus. Díky symetrickému tvaru je myš v pohodě použitelná i v levé ruce, přestože kvůli bočním tlačítkům se doporučuje používat ruku pravou.

Hodnocení

Myš se výborně drží a hrozně hezky vypadá. Odezva je perfektní a kabel přiměřeně dlouhý, navíc chráněný pro Nedis standardním opletením. Ovládání je možné obouruč díky dobrému tvaru. Nastavitelné DPI dobře poslouží v rámci her i dalších potřeb. Cena začíná na nějakých devíti stovkách a za tuto cenu můžete získat celoživotního parťáka do her i kanceláře.

koupit myš Nedis GMWD401BK

Za poskytnutí myši k recenzi děkujeme společnosti Nedis

Klik pro zvětšení (Herní myš Nedis GMWD401BK - recenze)CGwillWin