hw
recenze
Herní Myš Nedis GMWD400BK

Herní Myš Nedis GMWD400BK - recenze
Herní Myš Nedis GMWD400BK - recenze
18:00, 12.11.2019

Devítitlačítková herní myš Nedis se k vašemu strojí připojí klasickým USB portem. Vzhledově vypadá skromně, černošedá s modrým kabelem a stříbrnými kovovými prvky. Kabel je dlouhý 1,8 metru a je z pevného materiálu, opletený, nikoli z gumy. Ergonomicky je stavěná pro praváky, ale není problém ji držet ani v levé ruce, protože není nijak specificky tvarovaná, pravou ruku máte doporučenou spíš kvůli pozici bočních tlačítek.

Klik pro zvětšení (Herní Myš Nedis GMWD400BK - recenze)

Myš má celkem 9 tlačítek, od kterých výrobci slibují výdrž až 10 milionů kliknutí. Pro hráče důležité je zejména nastavitelné rozpětí DPI, které se pohybuje od 500 do 4000. Po každé změně DPI uvidíte znatelné blikání. Myš je lehounká a dobře ovladatelná, na správném povrchu precizní, optika funguje výborně. Jediná škoda z hlediska vzhledu je, že osvětlení nejde libovolně měnit nebo nastavovat, myš dýchá a mění barvy v pravidelném sledu. Bohužel jsem zatím nestihl ověřit výdrž deseti miliony kliknutími, ale opletený kabel vážně odolný je.

Hodnocení

Tato myš je příjemná do ruky, dobře reaguje na všechny podněty a hezky svítí. 1,8 metru dlouhý kabel není moc, ale bohatě stačí. DPI rozsah od 500 do 4000 výborně stačí ke klasickému hraní všech typů her. Sympatický vzhled a stavba spolu s podsvícením, které mění barvy a "dýchá", přidávají na estetičnosti jen pozitivní body. Všech devět tlačítek šlape jako hodinky. Jediný problém jsem měl v těžkopádnějším středním myšítku, které bylo třeba mačkat o něco silněji než u ostatních tlačítek. Při ceně od nějakých 700 se ale za mě určitě nejedná o špatnou koupi.

Klik pro zvětšení (Herní Myš Nedis GMWD400BK - recenze)

Koupit Nedis GMWD400BK

Za poskytnutí myši k recenzi děkujeme společnosti Nedis

Klik pro zvětšení (Herní Myš Nedis GMWD400BK - recenze)CGwillWin