hw
SteelSeries predstavil bezdrôtové herné slúchadlá s USB-C

SteelSeries predstavil bezdrôtové herné slúchadlá s USB-C
11:37, 11.09.2019

Za označením Arctis 1 sa aktuálne snúbi dlhoročná skúsenosť vo sfére vývoja herných zariadení a zvlášť headsetu, po novom s unikátnym pripojením prostredníctvom USB-C. Vďaka tomu sa nové SteelSeries slúchadlá môžu pýšiť kompatibilitou so zariadeniami ako PC, PlayStation 4, Nintendo Switch a samozrejme aj Android. Ide teda o game headset určený jak do klasickej domácnosti tak zároveň aj na cestné dobrodružstvá. Asi najviac ho ocenia majitelia konzole Switch, ktorá v prístupnosti pripájania podobných výrobkov naráža na svoje vlastné limity. Viac sa už dozviete v tlačovej správe nižšie.

Klik pro zvětšení (SteelSeries predstavil bezdrôtové herné slúchadlá s USB-C)

SteelSeries uvádí světově první herní USB-C bezdrátový headset

Společnost SteelSeries, přední světový výrobce herních periferií, uvádí na trh Arctis 1 Wireless. Světově první herní headset s USB-C pro bezztrátový bezdrátový přenos napříč čtyřmi odlišnými systémy. Nejnovější přírůstek rodiny Arctis nabízí zeštíhlený design podobně jako model Arctis 1, ale konektivitu zajišťuje malý USB-C adaptér s nízkou odezvou a bezztrátovým připojením.

Hraní doma i na cestách

SteelSeries Arctis 1 Wireless je headset 4 v 1 využívající 2,4GHz bezdrátovou technologii. Skrze malý USB-C dongle jej lze připojit k počítači, konzolím Nintendo Switch, PS4 a zařízením s operačním systémem Android. K dispozici je také klasický 3,5mm jack konektor umožňující připojení k dalším zařízením jako je Xbox ovladač.

Klik pro zvětšení (SteelSeries predstavil bezdrôtové herné slúchadlá s USB-C)

Elegantní, nízkoprofilový design a odnímatelný mikrofon dělají z headsetu Arctis 1 Wireless také stylová sluchátka na cesty, zatímco si stále zachovávají oceňovaný zvukový výkon. Využívají kvalitní ClearCast mikrofon pro přirozený a čistý zvuk a redukci okolního hluku. Na rozdíl od modelů Arctis 3, 5, 7 a 9X není zatahovací, nýbrž kompletně odnímatelný. Arctis 1 i bezdrátový model Arctis 1 Wireless se vzdávají ikonické flexibilní čelenky ve prospěch nízkoprofilového řešení. Naopak zůstávají pohodlné náušníky z Airweave tkaniny a pevná železná konstrukce sloužící jako slider pro nastavení velikosti hlavového mostu.

„Neustávající růst popularity konzolového hraní a vznik nových trendů, např. mobilního streamování a hraní na Nintendo Switch, jdou ruku v ruce se stále se rozvíjejícími požadavky hráčů. Tím aktuálním je bezdrátové provedení,“ říká Ehtisham Rabbani, SteelSeries CEO, a dodává: „Hráči chtějí skutečný multiplatformní bezdrátový headset, který snadno přemění na sluchátka, a to je přesně to s čím přicházíme. To, co splňuje model Arctis 1 Wireless.“

Headset SteelSeries Artis 1 Wireless je celosvětově k dispozici za 119,99 euro s DPH například prostřednictvím webu SteelSeries.


DALŠÍ

CGwillWin