Nové DLC do Farming Simulator 19 klepe na dveře

Nové DLC do Farming Simulator 19 klepe na dveře
19:41, 10.07.2019

Farming Simulator 19, největší a nejlepší Farming Simulator všech dob, se 23. července rozšíří o DLC John Deere Cotton! Společnosti GIANTS Software a Focus Home Interactive se těší, až vám představí nové vozidlo od slavného výrobce včetně příslušného vybavení, které vylepší vaši produkci bavlny.

Nové oficiální rozšíření přinese zcela nové vozidlo od slavné farmářské značky John Deere, které se poprvé představilo ve hře Farming Simulator 19 – CP690 Cotton Picker. Prohlédněte si ho v akci v této krátké upoutávce. Tento balíček dále obsahuje šest kusů vybavení pro produkci bavlny, které můžete používat s tímto novým vozidlem, a to od značek McCormack Industries a Lizard Brands. Ty také přinášejí další novinku v sérii Farming Simulator: kulaté balíky bavlny.

Toto DLC vyjde 23. července na PlayStation 4, Xbox One, PC a Mac. Majitelé Season Passu na PlayStation 4 a Xbox One si budou moci stáhnout DLC John Deere Cotton na své konzole v rámci Season Passu. Noví hráči na PS4 či Xbox One si budou moct pořídit DLC John Deere Cotton v rámci společné digitální nabídky společně se všemi dalšími DLC obsaženými v Season Passu, a to zakoupením Farming Simulator 19 Premium Edition.

GIANTS Software a Focus Home Interactive se těší, že v následujících měsících budou vydávat další obsah pro Farming Simulator 19, protože zábava s Farming Simulator 19 a The Farming Simulator League ještě nekončí.


DALŠÍ

CGwillWin