Kingdom Under Fire II žije a smeruje k nám...

Kingdom Under Fire II žije a smeruje k nám...
06:39, 10.07.2019

Včera podvečer, sa svetom prehnal istý závan neočakávanej nostalgie, keďže online RPG projekt Kingdom Under Fire II, ktorý si svoj ázijský debut odbil ešte v roku 2009, sa po strastiplnej ceste zrušenej lokalizácie, nakoniec predsa len pozrie aj na západ a do Európy. O tento zázrak sa postará skúsená spoločnosť Gameforge, za akou stojí produkcia značiek AION, Elsword, Guardians of Ember, OGame, SoulWorker, a TERA.

Gameforge zakúpil práva na prerod KUF2 do tunajších serverov a môže tak reflektovať rokmi overenú online klasiku od juhokórejského štúdia Blueside. Kingdom Under Fire II je unikátnym online zážitkom v masívnom MMO zázemí, ktorý sa však od konkurencie odlišuje hybridným prístupom k miešaniu RTS konceptu, do klasických MMORPG základov.

"Séria Kingdom Under Fire je medzi nami v Gameforge vôbec najobľúbenejšia, preto sme veľmi nadšení, že môžeme spolupracovať práve s Blueside, aby sme pokračovali v tejto epickej ságe a konečne ju priniesli na západné trhy. Sme odhodlaní pomôcť Blueside realizovať ich víziu o MMO, spustením Kingdom Under Fire 2 pre Windows PC v západnom merítku." povedal Tomislav Perkovic, výkonný riaditeľ Gameforge.
"Blueside bol vždy vydavateľským partnerom s výraznými skúsenosťami a hlbokým pochopením západného online trhu, ktorý práve špeciálne vyžaduje aj Kingdom Under Fire 2. Na základe svojich jedinečných a rozsiahlych skúseností, ktoré prinášajú ázijské multiplayerové tituly na západné trhy, veríme, že Gameforge je ideálnym vydavateľom, ktorého sme hľadali. Sme veľmi radi, že môžeme spolupracovať s Gameforge, aby sme konečne predstavili Kingdom Under Fire 2 fanúšikom v celej Európe a v USA. “ povedal Sejung Kim, CEO spoločnosti Blueside.


DALŠÍ

CGwillWin