Black Ops 4 - Apocalypse Z stratuje dnes na PS4

Black Ops 4 - Apocalypse Z stratuje dnes na PS4
08:06, 09.07.2019

Přesně jak jsme psali minulý týden, tak dnes odstartuje nová operace v Call of Duty: Black Ops 4, jak je zvykem s týdenním předstihem na PS4 před ostatními. Včerejší developer stream představil novinky, které nás ve hře čekají. Vše se točí kolem zombie tématu se kterým je Treyarch úzce spjatý.

Takže nejdříve multiplayer. Majitelé Black Ops Passu dostanou tři mapy. Der Schatten je větší mapa zasazená do alpského městečka pod hradem z mapy Der Eisendrache. Zatímco Remnant je klasičtější mapa uvnitř muzea nadpřirozena, kde najdeme propriety z různých zombie map historie série. Na závěr jedna Black Ops 1 - Havana se vrací, má sice nejméně zombie tématiky, ale zase je to naprostá klasika. Ze základních map přibude nová varianta zatopené Jungle. Do MP přibude nový specialista Reaper, kterého známe z třetího dílu, včetně jeho rotačáku a nové schopnosti co zatmaví kus mapy.

Klik pro zvětšení (Black Ops 4 - Apocalypse Z stratuje dnes na PS4)

Zombies dostanou (opět pouze majitelé Black Ops Passu) novou mapu Alpha Omega. Ta je zasazená do Nuketownu (v Black Ops 1 designu) a jeho rozšířeného okolí a minimálně tématicky vypadá opravdu hezky. Nové perky a nové elixíry také přibudou.

Nakonec hvězda show jménem Black Ops 4 - Blackout. Ten opět dostal nejvíce lásky a nový design mapy je hodně zombie. Řeka zčervenala krví, všude jsou stopy po apokalypse, zabedněná okna, destrukce a navíc mlha nahradila sluníčko z posledního eventu. Kromě klasických režimů přibyl speciální pro čtveřice, který má mnohem hustší mlhu, aby to celé bylo trochu náročnější. Navíc v něm půjde najít spousta překvapení se zombie tématikou.

Klik pro zvětšení (Black Ops 4 - Apocalypse Z stratuje dnes na PS4)

Ani Alcatraz nezůstane pozadu a základní režim se ponoří do tmy - Nightfall a navíc přibude režim Portals, který přidá notnou dávku zombies do už tak dost našlapané mapy. V Blackoutu najdeme také nový dopravní prostředek - motorku se sajdkárou. A samozřejmě nové postavy, z traileru asi nejvíc upoutá zombie klasik Danny Trejo. Později se objeví ještě zpěvák kapely Avenge Sevenfold.

V průběhu operace se dočkáme dalších novinek a rozšíření. Updatovaná Gun Game, Stick and Stones nebo logicky navrátivší se Infected. Právě druhý zmínený mód obdrží i jakousi variaci do Blackoutu jménem Pandemic, kde hráči budou muset bojovat s většími hordami nepřátel. Co jsme tu nestihli zmínit jsou nové zbraně (třeba brokovnice Argus z BO3) a samozřejmě spousta obsahu do Reserves, aby lidé měli za co utrácet (loot boxy). Update hry na PS4 očekávejte dnes kolem 19:00.

Klik pro zvětšení (Black Ops 4 - Apocalypse Z stratuje dnes na PS4)


DALŠÍ

CGwillWin