Populárny Youtuber Etika zomrel vo veku 29 rokov

Populárny Youtuber Etika zomrel vo veku 29 rokov
20:43, 25.06.2019

Do veľkého sveta tvorby komentovaného hrania vkročil Desmond “Etika” Amofah ešte v roku 2012. Toho času bral svoju prípadnú kariéru na YT ako zábavu a sám sa počas niekoľkých úvodných mesiacov čudoval, ako mu enormne rastie odber a fans komunita.

Etika sa do dnes dokázal prehupnúť cez hranicu 800 000 odberateľov a vo svete už navždy ostane zapísaný ako milovník Nintendo produkcie. Jeho entuziazmus a nadšenie z maličkostí bolo tak milé, že aj ja sám som sa neraz tomuto rodákovi z New Yorku, nedokázal nesmiať. O to smutnejší je a bude jeho nekrológ, ktorému záverečný part hrá duševná nevyrovnanosť a porucha. Etika totižto sám nechal zmazať svoj YouTube kanál (nahral tam porno) aby sa následne v jednom z posledných video záznamov rozlúčil so svojími fanúšikmi a fakticky aj životom.

It was a fun life. I had a great time. It was great. But for it to be cut so short; it’s fucked. Zaznelo v už zmazanom videu z úst Etiku.

Aktuálne včera bolo jeho bezvládne telo vylovené na jednom z prístavných dokov v NY a aj keď je vec v štádiu šetrenia, všetko ukazuje na samovraždu.


DALŠÍ

CGwillWin