Cyberpunk si zahráme ešte tento rok

Cyberpunk si zahráme ešte tento rok
08:23, 25.06.2019

Určite my odpustíte menšiu fabuláciu s nadpisom, avšak skutočnosť je taká, že značka Cyberpunk reálne príde na scénu ešte v priebehu tohto roku. Nepôjde však o toľko očakávanú videohru od spoločnosti CD Projekt RED, ale o novú reedíciu jej predlohy v zmysle stolovej verzie.

Kto si spomína na rok 2012 a malý event poľského CD Projektu, tak dobre vie o ohlásení spolupráce medzi autormi Wiedzmina a mena Mike Pondsmith, teda strojcu stolovej značky Cyberpunk (1988). Práve táto spoločenská sci-fi hra bola alfou a omegou v budovaní príbehu a pozadia k interaktívnej forme 2077, ktorá sa už 1. 8. 2019 ukáže opäť v zámorských obchodoch ako Cyberpunk Red Jumpstart Kit.

Štartovná súprava vás príde na sumu necelých tridsať dolárov a bude obsahovať kompletne nové dobrodružstvo zo sveta Cyberpunku pre nováčikov tak, aby mohli lepšie pochopiť základy videohernej adaptácie, ktorú všetci toľko očakávame. Či sa niekedy Cyberpunk Red Jumpstart Kit dostane aj k nám v CZ lokalizácii, vám nateraz potvrdiť nemôžem, každopádne s ohľadom na očakávaný úspech hry, je to skôr či neskôr vysoko pravdepodobné.


DALŠÍ

CGwillWin