akce
Na Kickstarter dorazila realistická MMORPG hra Raw

Na Kickstarter dorazila realistická MMORPG hra Raw
09:47, 24.06.2019

Po dlhšej dobe nám Kickstarter opäť servíruje skutočne zaujímavý projekt, ktorého hlavná idea je minimálne z historického pohľadu ojedinelá a extrémne ambiciózna. Za názvom Raw si totižto začnite spájať koncept MMO, RPG, simulácie života, hardcore dopadov vašich rozhodnutí a sandboxu.

Za vývojom stojí začínajúca nemecká spoločnosť KillerWhale Games, ktorej idea o mixe uvedených konceptov započala z lásky k sérii GTA, prípadne Rust. Práve tieto značky sú však len základným kameňom v mory možností, aké si Raw chce vo výsledku presadiť. Hráč vstupuje na scénu ako obyvateľ ostrovného štátu. Hra mu ponúka širokú škálu herných štýlov a funkcií. Môže vlastniť pôdu, využívať leteckú, vodnú a pozemnú dopravu, stavať domy, pracovať pre štát alebo si nájsť súkromnú prácu, ako aj organizovať vlastné podnikanie v takmer akejkoľvek oblasti činnosti. Môže byť na strane zákona, alebo ísť mimo neho. Autori jednoducho chcú aby si každý mohol vybrať svoj štýl.

Raw dozaista vyberie požadovanú sumu (cca 80 000 Dolárov), keďže už teraz mu ostáva len pár tisícok. Následne by sa mal rozbehnúť proces dokončovania early access verzie. Hra je pri tom vo vývoji už dva roky, avšak malý počet zamestnancov nedovoľuje autorom proces nejako urýchliť. Aj preto by príchod early access verzie mal prísť do jedného roka od ukončenia kampane. Video vytvorené pre potreby lákania na produkt nájdete nižšie.


DALŠÍ

CGwillWin