Príbeh okolo hulákania na Johna Wicka pokračuje

Príbeh okolo hulákania na Johna Wicka pokračuje
16:50, 12.06.2019

Je to len pár dní, čo sme vás s patričným nadhľadom informovali o zábavnom vyznaní sympatií medzi dovtedy neznámym YouTuberom a slávnym hercom. Keanu si totižto počas MS konferencie vyrozprával srdiečko a úsmevom, k jednej konkrétnej osobe v hľadisku, rozhodne nešetril. Výsledkom bola následná reťazová reakcia vysokej sledovanosti na sociálnych sieťach, ktorá sa veľkoryso končila aj darom od CD Projekt RED.

Peter Sark, autor onoho komplimentu smerom k hercovi na pódiu, sa však k ponuke poľského štúdia postavil s istým kalkulom. Za dar ako taký poďakoval, avšak s istou dávkou drzosti si následne vypýtal podporu na projekt Go-Kart. Ide o formu špeciálnych herných pultov, ktoré nezisková organizácia dáva do nemocníc s ťažko chorými deťmi. Toto jeho gesto sa u CD Projektu stretlo s pochopením a prisľúbili jeho realizáciu. Celú diskusiu medzi Petrom a vedením CD Projektu bolo však možné sledovať na ich twitter účtoch, čo logicky vyvolalo rôzne emócie.

Jedna časť označuje Petra za klasického trola s chuťou po sláve a tá druhá, si jeho gesto váži a rešpektuje ho. Faktom však ostáva, že sám Peter Sark stratil pred rokmi svoju sestru (leukémia) a práve jej počas hospitalizácie pomohlo hranie na Xbox konzole. Preto sa zasadil o finančnú podporu od tvorcov Cyberpunku, ktorá im bude rozhodne dodaná. Aby sme však boli nestranný, Peter už podobný kúsok akéhosi američana v akcii predviedol v roku 2015, kde sa jeho terčom stal Dwayne “The Rock” Johnson.


DALŠÍ

CGwillWin