Další vlna odměn pro členy PlayStation Plus

Další vlna odměn pro členy PlayStation Plus
20:56, 13.03.2019

Čeští a slovenští hráči s členstvím PS Plus obdrží další exkluzivní výhody. Společnost Sony Interactive Entertainment (SIE) oznamuje, že dnes úderem 16. hodiny odstartovala třetí vlna programu PS Plus Odměny, který odměňuje členy PS Plus skvělými slevami. Celé portfolio včetně nově přidaných hráčských výhod naleznete na této stránce.

Hráčům již byla zpřístupněna řada slev. Třetí vlna nabídne obnovenou nabídku na zvýhodněné PS4 příslušenství a herní merchandising od JRC/Brloh, slevu do dnes kultovního obchodu pro milovníky sneakers Footshop a nové nabídky na herní merchandising od Bonstella či nabídku na zvýhodněné zboží Philips zakoupené v jejich oficiálním eshopu. Uživatelé PS Plus mohou i nadále využít také zvýhodněnou nabídku na vybrané modely herních židlí DXRacer, která byla rozšířena o další dva modely.

Sony i nadále připravuje další množství výhod pro předplatitele PS Plus, proto sledujte socíální sítě či oficiální stránky. Uživatelé PlayStation Plus mají k dispozici celou řadu benefitů, jako například možnost využití online multiplayerového hraní nebo dvě PS4 hry zdarma každý měsíc. Předplatné služby PS Plus dále nabízí exkluzivní slevy na hry, 10GB úložiště v cloudu pro ukládání pozic ve hře a další bonusové hry zdarma.

Zde můžete navštívit odkazy pro české a slovenské hráče.


DALŠÍ

CGwillWin