Sony vadí zadek v DMC5

Sony vadí zadek v DMC5
17:50, 09.03.2019

Dnešní svět je pošahaný. Zatímco není problém zahlédnout kozy nebo hovor o sexu odpoledne v TV. Tak ve hrách je všechno obrovský problém. Přeci jenom jsme hráči a hráči vraždí a znásilňují jak jim hry káží. Zřejmě podobnou dikcí omezených médií se řídí i Sony, které z nějakého nepochopitelného důvodu zcenzurovalo jednu scénu v aktuální pecce Devil May Cry 5.

Nevím jak moc je to spoiler, ale ten obrázek vám určitě hru nezkazí. Každopádně se v jedné příběhové sekvenci objeví zcela nahá žena. Autoři zvolili chytrý úhel kamery, aby se vyhnuli všem citlivým místům, ale je tam vidět zadek! Jak nechutné! Tudíž západní PlayStation 4 verze (v Japonsku je vše v pořádku) má na místě zadku obrovskou lens flare, aby náhodou někdo nespatřil anatomicky správně vyvedené lidské tělo. Zajímavé je, že PC ani XONE touto cenzurou netrpí.

Klik pro zvětšení (Sony vadí zadek v DMC5)

Ano jedná se o "kravinu", ale už v loňském roce se mluvilo o tom, že Sony zavádí novou politiku, která mluví o cenzorování některých věcí. Nevím jak vám, ale mě se nelíbí, že by někdo měl zasahovat do cizího díla na základě dnešních omezených trendů.


DALŠÍ

CGwillWin