Crackdown 3 nebude podporovat multiplayer s přáteli?

Crackdown 3 nebude podporovat multiplayer s přáteli?
15:09, 11.02.2019

Už v pátek se konečně, po dlouhém čekání, dostane na trh Crackdown 3. Jeho velkou součástí má být i multiplayer režim, který má naplno využít výpočtu destrukce na straně serveru a tím zajistit stejný výsledek na straně hráčů. Prostě ta slibovaná "cloud-power", kterou Microsoft sliboval na začátku generace. Bohužel během víkendu se objevila dost znepokojující informace.

V multiplayer testu pro Xbox Insiders, který proběhl o víkendu v několika časových oknech, si hráči všimli, že nemohou pozvat své kamarády do hry. Což by se dalo říci, že je základ v arénovém multiplayeru 5 na 5 hráčů. Jeden z hráčů se na to zeptal na oficiálním Discordu a přímo účet Microsoftu (MSFT Crackdown) mu odpověděl. Odpověděl mu tak, že to nepůjde ani ve finální hře v den vydání. A že nemá informace o tom, kdy toto bude implementováno.

Klik pro zvětšení (Crackdown 3 nebude podporovat multiplayer s přáteli?)

To je docela šokující odpověď že? A už není tak šokující to, že o tom Microsoft zatím neřekl ani slovo. Těžko se totiž dá uvěřit tomu, že by někdo takovouto věc nepovažoval za něco jiného než samozřejmost. Na druhou stranu se dá říci, že pokud je vše zmíněné pravda. Podporuje to názor, že "cloud" technologie v hrách ještě zdaleka není připravená na běžný mainstream. Protože nemožnost spojit se se spoluhráči je pravděpodobně z důvodu, že každý by měl jiný ping na server a to by hře způsobovalo velké problémy při synchronizaci klientů a výsledných výpočtů (vy zničíte zeď, ale kamarád to ještě nevidí...). Uvidíme jak to dopadne. Naši recenzi příběhového režimu očekávejte ve správnou chvíli před vydáním hry.


DALŠÍ

CGwillWin