Prý bude Last of Us 2 už letos

Prý bude Last of Us 2 už letos
08:07, 08.01.2019

Dlouho jsem se přikláněl spíše k tomu, že letos The Last of Us Part II nevyjde. Že Sony a Naughty Dog udělají zajímavý kousek a vydají ji v roce 2020 jak na PS4, tak na PS5. Ale tahle má "šílená" (čtěte Pachterovská) teorie dostává trhliny. Protože bývalá redaktorka serveru IGN Alanah Pearce (nyní FunHaus) totiž minulý týden na Twitteru utrousila informace ze zákulisí. V Tweetech, které jsou nyní smazané stojí co vidíte níže na obrázcích.

Klik pro zvětšení (Prý bude Last of Us 2 už letos)

Klik pro zvětšení (Prý bude Last of Us 2 už letos)

Kontext Tweetů byla diskuze o hrách, které přijdou letos. A právě během ní zabrousila řeč i na TLOU2. Zde Alanah řekla, že slyšela od více lidí, že druhý díl vyjde 100% letos. Samozřejmě dodala obligátní - vše se může změnit, když to ještě nebylo oficiálně oznámené. Ale jenom to, že se v takto prominentním médiu mluvilo o 2019 něco naznačuje. Příslušné Tweety už smazala, což může být trochu dvousečné, buď si uvědomila chybu anebo právě chtěla zamezit tomu, aby z této nijaké informace dělali weby "haló".

A tady to máme, to druhé se nepovedlo a já vám to zde píši jako zajímavý drb. Co si myslíte vy? Nejsou dvě "zombie" hry pro Sony na jeden rok moc? Nebo je Days Gone tak nezajímavé, a naopak TLOU2 tak větší, že podobný žánr nehraje roli?


DALŠÍ

CGwillWin