hw
Aké exkluzivity ponúkne PlayStation 4 v roku 2019?

Aké exkluzivity ponúkne PlayStation 4 v roku 2019?
09:33, 30.12.2018

Rok sa pomaly ale isto chýli ku svojmu záveru a už zajtra po polnoci, sa začne vítanie kalendárneho roku s číslom 2019. Pre hráčov je to samozrejme opäť možnosť tešiť sa na veľké AAA projekty, ktoré sa často viažu na nejakú tú exkluzívnu produkciu, pre tú či onú platformu. Dnes by sme si takto mohli krátkou novinkou pripomenúť tie najväčšie značky, ktoré sa v budúcom roku ukážu na systém PS4. Tu je ich zoznam;

Days Gone

Začneme vôbec tou prvou, ktorá má aj svoj definitívny dátum vydania. 26. 4. 2019 sa preto majiteľom PlayStation 4 dostane do rúk post-apokalyptický survival horor z tretej osoby, ktorý pripravujú autori kultovej série Syphon Filter.

Klik pro zvětšení (Aké exkluzivity ponúkne PlayStation 4 v roku 2019?)

The Last of Us 2

Druhým kusom na krátkom zozname vám pripomíname toľko očakávaný návrat IP The Last of Us, ktorá paradoxne definovala existenčný úvod aj platformy PS4, na ktorú nevznikla. Jej remaster sa však stal pevnou súčasťou najpredávanejších titulov spomínanej konzole a preto je druhý diel ostro sledovanou záležitosťou. Každý čaká ako sa Naughty Dog zase predvedie. Dátum síce nieje je stále stanovený, ale rok 2019 je istá vec.

Klik pro zvětšení (Aké exkluzivity ponúkne PlayStation 4 v roku 2019?)

Ghost of Tsushima

Ďalšou zaujímavou produkciou sa zaoberá firma Sucker Punch, ktorú by ste mohli poznať vo forme autorstva série Infamous. Značkou Ghost of Tsushima sa však tento spolok uznávaných vývojárov púšťa na trochu neprebádanú pôdu, minimálne z pohľadu dobového zasadenia, keďže sa píše rok 1274 a na japonskom ostrove Tsushima prebieha invázia Mongolov. Konceptom pôjde o akčnú adventúru so stealth prvkami, ktorej už teraz robí česť úžasná technická stránka. Ostatne na úvodný trailer z tohtoročnej E3 si spomína snáď každý z vás.

Klik pro zvětšení (Aké exkluzivity ponúkne PlayStation 4 v roku 2019?)

Death Stranding

No a na samotný záver som si nechal síce menšiu neistotu (ohľadom roku vydania), avšak rovnako očakávanú produkciu. Nový projekt mena Hideo Kojima je jednak akousi fackou pre Konami, ktoré jeho tvorbu pošpinilo svojou firemnou politikou, a zároveň má ísť zase o niečo unikátne, čo sme tu doteraz nemali. Pokiaľ by ste sa ma opýtali obligátnu otázku, o čom vlastne Death Stranding bude, dokázal by som vám maximálne odpovedať, že neviem. Tak či onak, prítomnosť svetoznámych hercov, meno autora ako aj finančné zastrešenie od SONY, nám napovedá, že sa na nás šije teoretický kult budúcnosti.

Klik pro zvětšení (Aké exkluzivity ponúkne PlayStation 4 v roku 2019?)


DALŠÍ

CGwillWin