Fortnite přivítalo sněžnou sedmou sezonu

Fortnite přivítalo sněžnou sedmou sezonu
13:54, 06.12.2018

Už jsme o tom v jedné novince spekulovali a potvrdilo se. Co zpočátku vypadalo jako ledová bouře se změnilo na ledovec a ten dneska s příchodem 7 sezony přistál na kraji mapy ve Fortnite. A výrazně ji změnil. Celá jihozápadní čtvrtina mapy je nyní zahalená do sněhové pokrývky.

Pod ledem zmizelo městečko Greasy Grove, továrna na záchody je pryč a kousek vedle je nové městečko Happy Hamlet a více na západ, kde dříve byla pouze voda je nyní malé letiště, kde mimo jiná místa najdeme nový dopravní prostředek - LETADLO! X-4 Stormwing je jeho jméno a pojme pilota, který může ovládat kulomety a celkem další čtyři hráče. Možnosti rychlého přesunu na mapě umožňují také nové Zip-lines. Novinkou je také nový customizační předmět a to "wrapy". Ty přeskinují vaše vozidla a zbraně do designu, který si zvolíte. Všechny změny včetně předmětů, které putovali do trezoru a změn třeba v předmětu balónků si můžete přečíst zde.

Kdo si zakoupí Battle Pass (950 V-bucks) získá přístup do včera oznámeného módu Creative o více jak týden dříve než zbytek světa.


DALŠÍ

CGwillWin