akce
Lístky na MČR v PC a mobilních hrách v prodeji

Lístky na MČR v PC a mobilních hrách v prodeji
12:10, 10.10.2018

Včera, 9.10., byl zahájen prodej lístků na Mistrovství světa v počítačových a mobilních hrách 2018. A ambiciózní přízvisko "Největší herní událost roku 2018" pořadatelé nezvolili náhodou, na tuzemské scéně totiž nemá konkurenci. Celá akce je součástí festivalu Life!, který se koná na brněnském výstavišti. Pokud jste nejen fanoušci her, ale i tance, kvalitního stylu, sportu či YouTube, udělejte si mezi 9. a 11. listopadem čas a zajeďte do Brna.

Klik pro zvětšení (Lístky na MČR v PC a mobilních hrách v prodeji)

Jak seženu lístky?

Vstupenky na mistrovství, které vám zajistí vstup na celé výstaviště, si můžete zakoupit tady. Za obyčejnou jednodenní dáte 150 korun, nejdražší je pak třídenní VIP vstupenka za 1500. A jako vždy, za Premium a VIP lístky vás čekají lákavé bonusy. Je libo přednostní vstup na bar, lepší sezení a chlazený Semtex do ruky? Není problém. Kdybyste našli chvilku, můžete si přečíst SCORE, které taky dostanete. Ale jestli chcete všem vytřít zrak, popadněte vstupenky VIP. K těm totiž získáte PLAYzone batoh a jedinečnou MČR mikinu ve velikosti, jakou si sami zvolíte (od S po XXL). Stejný postup platí pro Vodafone MČR v mobilních hrách, na něž lístky zakoupíte zde. Premium a VIP vstupenky, respektive výhody s nimi spojené, platí pouze v pavilonu B, nikoli na ostatních scénách festivalu Life!

Soutěžte s Windows 10 o herní mašinu

PLAYzone po loňském úspěchu pokračuje ve spolupráci se společností Microsoft. Loni jeden šťastlivec vyhrál vstupenky na jednu z evropských akcí. Letos to má ale o něco jiné grády. Každý VIP nebo Premium lístek (jednodenní i třídenní) bude mít totiž možnost hlasovat v anketě o nejoblíbenějšího streamera a tím se zařadit do slosování o herní dělo Alza GameBox GTX1080Ti. To proběhne na počítačové scéně v neděli odpoledne.

Klik pro zvětšení (Lístky na MČR v PC a mobilních hrách v prodeji)

PLAYzone pořádá MČR nepřetržitě od roku 2011 a jedná se o největší českou a slovenskou akci tohoto typu. Osmý ročník je součástí festivalu Life! Na brněnské výstavišti v pavilonu B proběhne vyvrcholení turnaje Couter Strike: Global Offensive, League of Legends, Hearthstone, Clash Royale a PlayerUnknown's Battlegrounds.

Klik pro zvětšení (Lístky na MČR v PC a mobilních hrách v prodeji)


DALŠÍ

CGwillWin