Westernová akce Call of Juarez ožívá

Westernová akce Call of Juarez ožívá
17:38, 08.10.2018

Polský Techland teasuje něco, co by v tomto období čekal jen málokdo. V době, kdy zbývá už jen pár týdnů do vydání Red Dead Redemption 2, totiž lákají na cosi nového ze světa své vlastní westernové akce Call of Juarez. Po pěti letech ožil facebook hry, na kterém se objevilo logo Call of Juarez Gunslinger, což je dosud poslední hra v sérii. Na tento post poté navázal další obrázek se sloganem „legends never die“.

Alespoň dosud vše uzavřelo krátké video s dovětkem, že Silas Greaves (hlavní postava Call of Juarez) má co říct Arthuru Morganovi (protagonista Red Dead Redemption 2) a jeho gangu. Krátkou ukázku znovu zakončuje logo Call of Juarez Gunslinger. Vypadá to tedy, že se Techland snaží využít zvýšeného zájmu o western, který je nyní díky Red Dead Redemption 2 hodně na očích.

Nedá se ale příliš počítat s tím, že by šlo o plnohodnotné pokračování série. To by bylo vhledem k postavení obou sérií až příliš odvážné. Avšak vydání remasteru Gunslingeru pro PS4, Xbox One a PC by se mohlo jevit jako poměrně logický krok. Zejména, kdyby to vývojáři stihli ještě před vydáním Red Dead Redemption 2. Call of Juarez: Gunslinger vyšel v roce 2013 na PC a minulou generace konzolí. V recenzích si nevedl vůbec špatně, což dokládá i naše letité hodnocení.

DALŠÍ

CGwillWin