Sony samo prokeclo PS+ na listopad?

Sony samo prokeclo PS+ na listopad?
12:17, 04.10.2018

Ještě jsme si nestihli naklikat v PS obchodě hry zdarma pro letošní měsíc a už známe ty co budou příští? To by byl unikát, ale možná je to opravdu pravda. Tentokráte se totiž nejedná o nějaký nafakovaný obrázek od průměrného uživatele Photoshopu. Tenhle obrázek se vyskytuje (v době psaní) na oficiální doméně PlayStation a to přesněji na odkaze https://www.playstation.com/en-us/explore/ps4-portal/ps4-portal-ps-plus/.

Klik pro zvětšení (Sony samo prokeclo PS+ na listopad?)

Vypadá to tedy (pokud to není nějaký nepovedený vtip), že v listopadu si budeme moci zdarma zahrát remaster Bulletstormu a nebo remake první Yakuzy. Bulletstorm: Full Clip Edition je zrestaurovaná verze jedné z nejoriginálnějších a nejšílenějších FPS minulé generace. Praštěný humor, skvělá hratelnost a hlavně spousta možností jak dosáhnout největšího skóre. To vše nabízí tahle pecka od polských People Can Fly. Yakuza Kiwami je remake úplně prvního dílu oblíbené japonské série Yakuza. Jedná se o akční adventuru s velkým důrazem na souboje pomocí bojových umění. Odehrává se v otevřeném světě, který je inspirovaný reálnou čtvrtí Tokia.

Uvidíme zda je to opravdu pravda. Stále je celý měsíc před námi a Sony může klidně po tomto úniku své plány změnit. Ale je pravda, že smluvně už to asi je dávno připravené.


DALŠÍ

CGwillWin