GT Sport přidává F1 a mikrotransakce

GT Sport přidává F1 a mikrotransakce
12:37, 30.07.2018

Minulý týden chválím Forzu, že odstraňuje mikrotransakce. A dnes informuji o tom, že Gran Turismo Sport je do hry přidává. Je tu totiž červencový update a ten sebou nese tuto kontroverzní novinku. Ale než vytáhnete vidle do boje tak se podívejme jakým způsobem to u Sony a Polyphony Digital vyřešili.

Klik pro zvětšení (GT Sport přidává F1 a mikrotransakce)

Zdá se totiž, že to vyřešili velice férově v rámci toho jak mohou mikrotransakce fungovat. Nepůjde tu o žádný nákup speciální měny a rozhodně tu nejsou žádné gambling boxy alias loot boxy. Jediné co půjde udělat, že si můžete jakékoliv auto, které je levnější než 2 miliony kreditů koupit přímo za reálné peníze. Hra vám dá na výběr jestli chcete utratit 184 000 Cr. nebo 0.99$. Znamená to, že ty nejdražší a nejluxusnější auta budete stále muset získat poctivým hraním. Přesné ceny nevíme, protože mikrotransakce jsou zatím dostupné pouze v Asii a u nás se objeví až 2.8. Podle toho co píše Eurogamer tak na 2 milionové auto by to mohlo být kolem 2 GBP což je cca 60Kč. Myslím, že není třeba křičet a kdo chce může si koupit to po čem touží bez žádných háčků.

Klik pro zvětšení (GT Sport přidává F1 a mikrotransakce)

Jinak v rámci tohoto updatu přibyla nová fiktivní trať jménem Circuit de Sainte-Croxe, která má tři možné konfigurace a je postaven kolem jednoho jezera. Celkem do hry přibylo také 8 nových aut od maličkého Daihatsu po testovací Ford GT. A hlavně se ve hře objevuje Formule 1. Jelikož Polyphony déle spolupracuje s Lewisem Hamiltonem. Nikoho nepřekvapí, že se ve hře objevuje loňský vítězný Mercedes AMG W08 EQ Power+ 2017, který se zařadí do kategorie Gr.X. Fanoušci F1 určitě rádi vyzkouší jak se relativně aktuální F1 chová ve fyzice Gran Turisma. Nemluvě o tom, že zatím žádná PlayStation 4 hra nemá F1 s podporou VR. Z těch menších změn ještě zmíním, že si půjde dávat polepy na závodní kombinézu.

Klik pro zvětšení (GT Sport přidává F1 a mikrotransakce)

  • 2002 Daihatsu Copen Active Top
  • 1962 Ferrari 250 GTO CN.3729GT
  • Ford GT LM Spec II Test Car
  • 2015 Honda S660
  • 1991 Honda Beat
  • 1991 Mazda 787B
  • 2017 Mercedes-AMG F1 W08 EQ Power+DALŠÍ

CGwillWin