hw
Nintendo Switch ponúkne ukladanie save pozícií na Cloud

Nintendo Switch ponúkne ukladanie save pozícií na Cloud
07:54, 08.05.2018

Aj napriek tomu, že online služba u hybridnej konzole Switch mala už niekoľko mesiacov bežať v plnej paráde, nakoniec ju Nintendo spustí až v septembri/září. Ako kompenzáciu však ponúkne konečne značný pokrok v ponuke možností, minimálne na pomery tradičného a povedzme si úprimne, aj dosť zastaraného prístupu. Konečne sa totižto môžeme tešiť na ukladanie save pozícií na Cloud, čím sa zabezpečí bezpečný prenos dôležitých údajov, ktoré nebudú viazané len na jednu konzolu.

Mimo tohto faktu sa samotný štart zastreší aj dvadsiatkou NES hier, kde nájdete hity ako Ice Climber, Legend of Zelda, Balloon Fight, Soccer, Tennis, Mario Bros., Super Mario Bros., Dr. Mario, Super Mario Bros. 3. a Donkey Kong. Bohužiaľ sa Nintendo zatiaľ vôbec nevyjadrilo k príprave akejkoľvek sekcie iných než NES hier, čo nám zase dáva veľké nádeje až na ich konferenciu počas blížiacej sa E3 2018.

Ponúkli aspoň cenovú politiku u samotného online. Na mesiac vás táto služba môže prísť na 4 doláre, na tri mesiace 8 dolárov alebo 20 dolárov na celý rok. Ak by ste chceli zakúpiť rodinný balíček za 35 dolárov na rok, môžete online spustiť až na 8 účtov. Ďalšie detaily prídu priamo z "úst" firmy Nintendo už čoskoro.


DALŠÍ

CGwillWin