Kingdom Come: Deliverance dostává očekávaný patch 1.3

Kingdom Come: Deliverance dostává očekávaný patch 1.3
19:26, 09.03.2018

Warhorse dnes vydali zásadní balík vylepšení a oprav pro Kingdom Come: Deliverance. Nejnovější patch s označením 1.3 je zatím dostupný pouze pro PC, ale v nejbližších dnech se objeví i na konzolích. Mezi nejzásadnější novinky patří možnost libovolného ukládaní a eliminace situací, kdy jste o své uložené pozice mohli přijít. Úprav se dočkaly i systémy páčení zámků a kapesních krádeží, jejichž mechanismy někteří hráči považovali za příliš náročné.

Vývojáři se ale zaměřili i na odstranění bugů a zlepšení celkového výkonu hry. Hráči na počítačích si třeba mohou zvolit mezi uzavřením snímků na 30FPS, 60FPS, nebo hrát s úplně vypnutou Vsync. V oblastech náročnějších na výkon zase došlo na snížení otravného stutteringu. Kompletní seznam změn, které patch 1.3 přinesl, si můžete přečíst přímo na Steam stránce hry. Warhorse ale nepolevují a již připravují patch 1.4, jenž by se měl znovu zaměřit na optimalizaci.

Aby toho nebylo málo, tak Dan Vávra prozradil, že se dočkáme několika bezplatných DLC. Jedná se například o již v minulosti prozrazený datadisk s ženskou postavou nebo přidání psího společníka. O Kingdom Come: Deliverance tedy v následujících týdnech a měsících rozhodně uslyšíme.


DALŠÍ

CGwillWin