Závody člunů v The Crew 2 budou stát za to!

Závody člunů v The Crew 2 budou stát za to!
20:24, 08.03.2018

Zajisté jste zaregistrovali informaci, že se v nové ubisoftí závodní hře, The Crew 2, vydáme nejen na silnice, ale i do vzduchu a na vodu. Právě o poslední variantě se nedávno rozpovídali sami autoři, konkrétně o závodech spadající do kategorie Powerboat Discipline.

V super rychlých člunech to evidentně bude pořádný hukot. Samozřejmě půjde o to, dojet do cíle jako první, nicméně nepůjde o nic jednoduchého. Ke slovu se totiž dostane fyzika vody i řada nástrah a překážek, které budete muset zdolávat. Narazíte tak kupříkladu na bójky, ale kromě nich vám budou dělat problémy i nárazové vlny, do kterých budete muset najet pod správným úhlem, jinak to pro vás neskončí dobře.

Dynamické počasí slibuje efektní slejváky i hrozivé bouře, které budou mít vliv na samotné závodění. Při bouři se kupříkladu vytvoří mnohem větší vlny, než jsou ty, které jízdou vytváří samotné čluny. To vše zní naprosto parádně a i když se bude jednat asi o solidní chaos, z doposud uvolněných informací se nelze přinejmenším třást zvědavostí, jak to nakonec dopadne.


DALŠÍ

CGwillWin