Bude Ridge Racer 8? A bude exkluzivní pro Switch?

Bude Ridge Racer 8? A bude exkluzivní pro Switch?
09:01, 13.02.2018

Ridge Racer je arkádová série, která byla dlouhou dobu spojovaná s launchem nové konzole PlayStation. Až PS4 tuto tradici narušila a žádný nový Ridge Racer se nekonal. Tudíž posledním dílem na domácí konzole zůstává Ridge Racer 7 z roku 2007 jako launch titul PS3. Nyní se zdá, že jeden vývojář (technicky hlavní designér) prokecnul nové pokračování na svém LinkedIn profilu.

Klik pro zvětšení (Bude Ridge Racer 8? A bude exkluzivní pro Switch?)

Co je zajímavé, že Ridge Racer 8 v jeho profilu říká, že bude exkluzivní pro Nintendo Switch, což je velice zajímavé. Série RR byla vždy takovou technologickou výstavkou té nejsilnější konzole a nyní by se přesunula na velice oblíbený, ale ne tolik výkonný handheld hybrid od Nintenda. To však neznamená, že Switch je špatnou volbou.

Za sebe mohu říci, že jsem nikdy velkým dílům moc času nedal, vždy tu byla Forza nebo GT. Za to PSP verze Ridge Raceru byla jedna z mých nejhranějších her na této konzoli. Tudíž handheld RR svědčí, a i obecenstvo Switche je dle mého více otevřeno arkádovějším zážitkům. Ještě jedna zajímavá poznámka, Shawn Pitman má ve svém profilu ještě jednu neoznámenou exkluzivní hru pro Switch s popiskem FPS/Adventure. Uvidíme, Namco Bandai se zdá toho má v kapse více.

DALŠÍ

CGwillWin