Historická akce Tannenberg od autorů Verdunu vychází na Steamu

Historická akce Tannenberg od autorů Verdunu vychází na Steamu
23:06, 16.11.2017

V žádném případě si již nemůžeme stěžovat, že na trhu chybí plnohodnotná akce z období první světové války. Tento válečný konflikt, i když nutno podotknout v hodně pokroucené podobě, v loňském roce s plnou parádou zprostředkoval Battlefield 1, který se mimochodem nadále rozrůstá o řadu placených DLC. Nesmíme ale zapomínat, že dlouho před hitem od DICE tu byla výhradně multiplayerová akce Verdun, která zprostředkovala první globální konflikt o poznání věrohodněji.

Úspěch Verdunu se nyní jeho autoři pokusí zopakovat se hrou Tannenberg, jenž právě vyšla v předběžném přístupu na Steamu. Hlavní novinkou je přesun ze západní fronty na tu východní, kde bojovala vojska Rakouska-Uherska a Německa proti Rusku. Vývojáři si připravili celkem čtveřici rozlehlých map až pro 64 hráčů, což je dvojnásobek oproti Verdunu. Těšit se můžete také na nový mód nazvaný Maneuver, který by měl nejlépe zachytit skutečný systém válčení na východní frontě během první světové války.

Tannenberg si můžete zakoupit na Steamu za necelých 18 euro, jen mějte na paměti, že se jedná o rozpracovanou verzi. Plná hra by měla vyjít někdy v první polovině roku zatím pouze pro PC. Není ale vyloučeno, že se Tannenberg podobně jako Verdun podívá v budoucnu i na konzole.


DALŠÍ

CGwillWin