akce
Již zítra uvede NVIDIA druhého člena do Síně slávy česko-slovenského progamingu

Již zítra uvede NVIDIA druhého člena do Síně slávy česko-slovenského progamingu
19:54, 10.11.2017

Letošní MČR v počítačových hrách se kvapem blíží a společnost NVIDIA jakožto partner Síně slávy již zítra představí na výstavišti v Brně druhého člena.

Dovoluji si zveřejnit úryvek z článku autora "Man1" ze serveru PLAYzone, který celou hráčskou akci organizačně zaštiťuje: "Každoročně píšeme tisíce příběhů, ale v paměti nám zůstávají jen ty nejdůležitější a nejzajímavější. Turnaj od turnaje jsme snili, že se jednou dostaneme na vrchol a budeme moci stanout na nejvýznamnějším pódiu herní sezóny. A pak to uslyšíme, hala burácí, světla nás ozařují červenou a modrou a ruce se lehce potí z nervozity. Čeká nás rozhodující utkání MČR a je jen na nás samých, jakým písmem se do tohoto příběhu zapíšeme. Naše cíle jakožto organizátorů jsou od počátku jasné. Udělat z MČR nejprestižnější herní festival v Česku a dopřát fanouškům a divákům ten nejsilnější esport zážitek, jaký se jim může dostát. Pomalými kroky se MČR přibližuje k zahraničním akcím a letos se chystá do svého šťastného sedmého ročníku. A i nyní si budeme vyprávět příběhy těch nejlepších, a to díky společnosti NVIDIA, která se stává hlavním partnerem Síně slávy pro rok 2017."

Marketingový ředitel pro ČR, Slovensko a Maďarsko poté dodává: "Jsem rád, že můžeme česko-slovenský esport podpořit i touto cestou. Členové Síně slávy výrazně ovlivnili jak esporty vnímá širší veřejnost. Jejich úspěchy jsou něco, co stojí za to si připomínat, a pro nováčky na poli progamingu jsou inspirací, co všechno se dá zvládnout, když se mu člověk věnuje celým svým srdcem."

Kdo to letos bude?

V sobotu před druhým semifinálovým duelem ve hře CS:GO pod záštitou společnosti NVIDIA budeme moci shlédnout druhý ceremoniál Síně slávy a ani tentokrát nezůstanou emoce stranou. Kdo si vzpomene na loňský rok, vůbec prvním oceněným se stal Ivan „Dev1“ Lazarov, žijící tvář tuzemského progamingu a úspěšný streamer, který aktivně propaguje esport kde se dá a lze se s ním setkat na mnoha komunitních akcích.

A už 11. listopadu se dočkáme dalšího hráče, který se k Ivanovi přidá. Kdo to bude?


DALŠÍ

CGwillWin