hw
Switch dostává podporu nahrávání klipů a transferu dat

Switch dostává podporu nahrávání klipů a transferu dat
09:08, 19.10.2017

Update Nintenda Switch přicházejí relativně často, ale ne vždy přináši užitečné funkce. Tentokráte však update musím zmínit, protože nabízí dvě šikovné funkce, i když obě mají nějaké ale.

První funkcí je možnost ukládat klipy z her. Píši klipy, protože funkce je omezená pouze 30 vteřinami a delší video uložit nelze. Navíc je nutná přímá podpora od hry, takže to nepůjde hned v každé hře, kterou na Switchi máte. Aktuálně to platí pro tyto tituly: The Legend of Zelda: Breath of the Wild, Mario Kart 8 Deluxe, ARMS a Splatoon 2. Samozřejmě kromě prohlížení klipů na konzoli je půjde sdílet na FB či Twitter.

Druhou funkcí je - Data Transfer. Ten umožní přenést data uživatele mezi dvěmi konzolemi Nintendo Switch. Přenese všechny data o přislušném profilu zejména uložené hry a nákupy z eShopu na druhý systém. Znamená to, že je to použitelné jen v případě, že si koupíte nový Switch nebo například jste Switch sdíleli se sourozencem/spolubydlícím a ten si koupil svůj. Není to bohužel použitelné pro zálohy savů a stále musíme čekat, až budeme mít své stovky hodin v Zelde v "bezpečí" Cloudu.

Klik pro zvětšení (Switch dostává podporu nahrávání klipů a transferu dat)

Ze zbylých věcí, které update přináši jsou to nové ikonky pro profily s tématem Maria. Novinkou je, že Super Mario Odyssey půjde při digitálním zakoupení pre-loadnout ještě před vydáním samotné hry. Malé změny v News Feedu a update Joy-Con ovladačů. Toť vše co tento update přináší.


DALŠÍ

CGwillWin