Fortnite Battle Royale bude zdarma pro všechny, Epic si tím naběhl

Fortnite Battle Royale bude zdarma pro všechny, Epic si tím naběhl
12:19, 21.09.2017

Minulý týden jsem vás informoval o tom, že Epic se svým Fortnite předběhl PUBG ve vstupu na konzole a přináší vlastní Battle Royale pro 100 hráčů. V té době jsem si, jako zbytek světa, myslel, že se jedná o součást probíhající Early Access Beta samotné hry. Pro tu je potřeba zakoupit Founder's Pack. Nyní je vše jinak a Epic si tím trošku naběhl.

Včera bylo oznámeno, že požadavek Founder's Packu platí stále pro základní hru proti hordám zombies. Ale Battle Royale bude zdarma úplně pro všechny (hra jde standardně stáhnout z příslušného obchodu, ale nešel zapnout žádný mód). Tudíž kdo bude mít 26.9. staženou základní hru bude se moci vrhnout do bojů o přežití v herním módu pro 100 hráčů.

Bohužel na Epic se snesla vlna kritiky, protože určitý počet hráčů po oznámení Battle Royale šel a koupil si Founder's Pack, i když ho samotná PvE část nezajímá. Ti jsou logicky nyní rozhořčeni. Epic však zachoval tvář a všem, kteří zakoupili balíček po 12.9. vrátí peníze. Za což jim rozhodně tleskáme, ne každý distributor by to udělal.

Epic si od "PUBG-like" módu slibuje, že to nakopne Fortnite jako celek. Hra totiž odstartovala s rozporuplným zájmem hráčů a nechytila moc "buzz" v médiích. Tento styl PvP by jim však mohl pomoci. Do budoucna pro Battle Royale připravují další obsah, který by nějak mohl zmonetizovat hru - kupování kosmetických předmětů atd.


DALŠÍ

CGwillWin