Project CARS 2 záběry z obyčejné PS4 verze

Project CARS 2 záběry z obyčejné PS4 verze
08:24, 13.09.2017

Letošní závodní žně jsou v plném proudu. Po opravdu výtečných oficiálních F1 2017, je za dva týdny na řadě Project CARS2. Ten slibuje obrovskou porci obsahu, disciplín, a hlavně vy mazlenou realistickou fyziku. Často tu vidíme krásné záběry ze hry, která většinou běží na high-end PC a ovládá ji zkušený hráč na volantu, ale co takhle konzole?

Konzolový svět nikdy nebyl (a těžko bude) doménou hardcore simulací, ale první díl Project CARS si našel velké obecenstvo a k druhému dílu se upíná mnoho zraků i z tohoto světa. První díl nevypadal moc k světu a s defaultním nastavením ovladače se hrál špatně (z mých zkušeností). Obě tyto věci doufám, že druhý díl vylepší. Dle dojmů od TeamVVV tomu tak opravdu je. Tyto závodní nadšenci získali záběry z raného konzolového buildu běžícího na standardní PS4 (nePro) a hráli to na ovladači. Obojí pochvalují a zejména ovládání působilo o poznání lépe než v prvním díle.

Níže na jejich videu uvidíte téměř vše, co si můžete přát. Běžné závody za slunečného počasí, extrémní závody ve sněhu, déšť v noci, tratě klasické či městské, rally cross a různé třídy vozidel. Myslím, že jako kompletní ukázka, jak si běžná konzole stojí to stačí bohatě. Co na to říkáte?





DALŠÍ

CGwillWin