L.A. Noire sa vráti v novej verzii

L.A. Noire sa vráti v novej verzii
18:19, 07.09.2017

To, o čom sa špekulovalo a šuškalo v podsvetí internetu už dlhší čas, sa dnes stáva skutočnosťou. Spoločnosť Rockstar Games oživuje šesť rokov starú detektívku L.A. Noire, ktorá jednak dominovala úžasným hereckým zázemím v spojení s technológiou snímania tváre a jej dokonalo čitateľnej mimiky a na druhú stranu, bola schopná zaujať kvalitne prepracovanými príbehmi z reálnych udalostí v kriminálnej minulosti Los Angeles.

L.A. Noire sa teda vráti a to s dátumom 14. 11. 2017 a premiérovo sa stane prvou hrou od Rockstar vydanou na Nintendo Switch. Okrem tejto platformy, sa môžu tešiť aj majitelia PS4 a samozrejme sa nezabudlo na XOne. Port logicky prinesie obsahom všetky vydané DLC expanzie (bolo ich celkom dosť a delili sa na samostatné prípady pre duo hlavných detektívov), a bude podporovať pohybové ovládanie a HD vibrácie cez Switch, či technické úpravy pre PS4 Pro a XOne X. Do tohto opisu spadá vylepšené nasvietenie, textúry, nové uhly kamery a natívne 1080p rozlíšenie či podporu 4K.

Klik pro zvětšení (L.A. Noire sa vráti v novej verzii)

Zaujímavosťou je rovnako ohlásenie podnože pre HTC a teda virtuálnu realitu, ktorú bude prezentovať samostatná hra L.A. Noire: The VR Case Files, ktorá ponúkne 7 detektívnych prípadov cez virtuálne zariadenie.


DALŠÍ

CGwillWin