WWII ukazuje Headquaters na novém traileru

WWII ukazuje Headquaters na novém traileru
08:02, 23.08.2017

Největší novinkou v letošním Call of Duty: WWII je multiplayer část jménem Headquaters. O té jsem tu už několikrát psal v předchozích novinkách. Dnes tu máme oficiální trailer, který ukazuje HQ mnohem více, než jsme doposud viděli. Prostě "Social space" pro multiplayer, kde půjde dělat spousta věcí, když člověk zrovna nebude hrát reálné zápasy.

Trénovat střelbu, soutěžit ve střelbě a nebo si dát 1na1 v tzv. Pitu. To a ještě další věci nabídne HQ a na záběrech vypadá dobře. Na konci traileru také uvidíme hint, jak vypadá pohled pro přenosy turnajů a že umožňuje poprvé pohled z ptačí perspektivy. Mimo to v kompetitivním CoD se bude opět hrát Capture the Flag dle tohoto traileru, protože oblíbený Uplink je nevhodný pro zasazení hry.

A pokud ještě před betou chcete nějaké subjektivní dojmy. Nabízím zde pohled jednoho z nejznámějších CoD youtuberů - Drift0ra, který minulý týden byl přímo ve Sledgehammer Games a měl možnost hrát betu po několik hodin proti dalším youtuberům a pro hráčům. Jeho dojmy a gameplay si můžete prohlédnout níže.


DALŠÍ

CGwillWin