GT Sport ukazuje singl a VR bude velmi omezené [CzechGamer]

GT Sport ukazuje singl a VR bude velmi omezené

GT Sport ukazuje singl a VR bude velmi omezené
14:31, 31.07.2017

Každou generaci čeká PlayStation hráče dlouhé čekání na Gran Turismo. Zatímco v zeleném táboře jezdí jednu Forzu za druhou, u Sony se čeká. Letos bude čekání u konce a 17.10. vyjde Gran Turismo Sport. A vzhledem k blížícímu se vydání, je třeba hráče zásobovat informacemi.

Proto nové video ukáže jakým způsobem je řešená kariéra. Tedy přesněji kampaň, jak to sami tvůrci nazývají. Ta se dělí na čtyři části. V první hráče naučí základní jízdu, později jsou tu výzvy s nějakým cílem. Pak je tu učení jednotlivých okruhů a nakonec kompletní závodní zkoušky. Vypadá to, že celý singl je poskládaný úplně jiným způsobem než v ostatních hrách a že půjde o to vychovat si z hráče závodního jezdce. Uvidíme jak povedené a zábavné to bude. Více si prohlédněte ve videu.

Pro majitele PlayStation VR tu máme trošku smutnější zprávu, která se dala trochu očekávat a již se o tom spekulovalo dříve. VR část hry bude omezená pouze na 1na1 závod proti AI, což nezní moc zajímavě. Doufejme, že by se časem mohla rozšířit funkce i pro online, kde hra nemusí počítat fyziku pro ostatní auta, ale to je možná jen zbožné přání. Takže z podpory PSVR je opět spíše jen nálepka na obalu než smysluplná herní náplň.

Ještě tu máme nová gameplay videa.


DALŠÍ

CGwillWin