Unikl trailer na CoD:WWII Zombies [CzechGamer]

Unikl trailer na CoD:WWII Zombies

Unikl trailer na CoD:WWII Zombies
10:02, 17.07.2017

Začátkem následujícího víkendu na Comic Conu má proběhnout odhalení podoby letošních Call of Duty Zombies v podání Sledgehammer Games. Dlouho se mluví o tom, že budou drsnější a strašidelnější. Byla by to vítaná změna, protože Treyarch Zombies jedou takovou nadnesenou notu. Bohužel tvůrcům vrazil někdo kudlu do zad a vypustil rozpracovanou verzi traileru na internet.

Což nepotěšilo tvůrce a ani distributora Activision, protože jim to nabourává marketingový hype, který tento týden měli v plánu pěkne budovat. Navíc je vidět, že tenhle leak opravdu nebyl řízený ani plánovaný, protože reakce zasvěcených jsou dosti naštvané. Activision aktivně pracuje, aby každý link z internetu odstranil. Proto zmíněné video v tomto článku nenajdete.

Pokud vás trailer zajímá, myslím, že nebude problém jej na internetu najít, ale my jej tady nenasdílíme. Pokud si počkáte tak vězte, že to vypadá velice dobře. Vše co jsem psal výše platí. Zombies vypadají strašidelněji a brutálněji. Podle všeho v tom hrají velkou roli pokusy jakéhosi šíleného vědce, což k tématicke WWII sedí. Inu vydržme do oficiálního odkrytí a doufejme, že budou i nějaké gameplay záběry.

A když už tu mluvíme o zombies. Tak v noci na dnešek zemřel George A. Romero filmový otec zombies jak je dnes známe. Jeho "Noc oživlých mrtvol" je považována za kultovní klasiku, která založila základ všem dnešním zombie hororům. George ve věku 77 let podlehl rakovině plic. I když nikdy nenatočil kriticky uznávaný hit, nikdy nedostal Oscara, je právem považován za legendu filmového plátna. Čest jeho památce.


DALŠÍ

CGwillWin