hw
PC verze Destiny 2 se ukazuje ve 4K za pomocí Nvidia

PC verze Destiny 2 se ukazuje ve 4K za pomocí Nvidia
22:29, 14.06.2017

NVIDIA díky svým bohatým zkušenostem v oblasti videoher a jejich vývoje na PC pomůže do Destiny 2 zakomponovat výhody, které tato platforma přináší. Také se postará o maximální využití výkonu grafických karet NVIDIA® GeForce® GTX 10. řady.

„Vývojářské zdroje, pokročilé herní technologie a šíře platformy GeForce pro PC dělá ze společnosti NVIDIA nedocenitelného partnera,“ říká Pete Parsons, CEO společnosti Bungie. „Technologie a výkon, který nám platforma GeForce pro PC nabízí, umožní hráčům poznat univerzum Destiny tak, jak jsme si jej pro PC hráče představovali.“Spolupráce započala již v raných fázích vývoje hry. NVIDIA Bungie poskytla, kromě svých zkušeností, také přístup k vývojářským zdrojům a nástrojům. Vzájemné vztahy ještě posílila volba grafické karty NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti pro ukázku prvních záběrů z hraní PC verze Destiny 2, kterou Activision zveřejnilo 18. května.

Destiny 2 využije pokročilých technologií dostupných na PC platformě, jako je podpora 4K rozlišení, počty snímků za sekundu bez horního limitu, plná podpora ovládání myší a klávesnicí včetně možnosti vlastního nadefinování kláves, textový chat, nastavitelný zorný úhel, podrobná nastavení a podporu monitorů s poměrem stran 21:9.

S blížícím se vydáním hry spolupracují NVIDIA a Bungie na optimalizaci výkonu a pracují na podpoře technologií exkluzivních pro platformu GeForce GTX, jako jsou Game Ready ovladače, technologie NVIDIA G-SYNC™ pro monitory, optimalizovaná nastavení grafiky pro dobrou hratelnost a GeForce Experience.YouTube kanál NVIDIA GetForce YouTube zveřejnil první gameplay trailer PC verze Destiny 2. Jde o první záznam ze této hry ve 4K rozlišení na světě. Záběry byly pořízeny na sestavě s GeForce GTX a běží v 60 snímcích za sekundu.Hráči, kteří si zakoupí grafické karty s čipy GeForce GTX 1080 Ti nebo GeForce GTX 1080, případně sestavy či notebooky, které takové karty obsahují, získají Destiny 2 zdarma v den uvedení hry. Zároveň jim bude umožněn přístup do beta verze hry pro PC. (1) Časově omezená nabídka začíná 13. června 2017 v 15.00 SEČ a končí 27. června 2017. Podrobnosti jsou uvedeny na GeForce.com

DALŠÍ

CGwillWin