Šílenství ohledně Divisions v Call of Duty

Šílenství ohledně Divisions v Call of Duty
08:54, 10.06.2017

Kdo nějak více nesleduje Call of Duty scénu, tak to možná nezaregistroval, ale tento týden to bylo na internetu divoké. Mezi řádky totiž od Sledgehammer Games (dělají letošní WWII) padlo, že v Multiplayeru budou hráči volit z pěti Divisions, které nahrazují ikonické "Create a Class" (třídy/loadouty) a internetové peklo vypuklo. Každý youtuber zaměřený na Call of Duty o tom začal mluvit a začal fabulovat nad tím co to znamená.

  • Airborne: First to the fight, where you move fast and stay quiet.
  • Mountain: Focusing on precise and deadly sharpshooting.
  • Infantry: Be the tip of the spear.
  • Armored: Bringing the heaviest firepower.
  • Expeditionary Force: Packing heat with incendiary shells.


Na první pohled totiž ještě dodatečné, že "každá divize obsahuje unikátní zbraně a ability" znělo jako Battlefield, což je opravdu věc, kterou nikdo nechce. Myslím, že panika je celkem zbytečná a CoD zůstane CoDem. Michael Condrey některým na Twitteru odpověděl a ujistil, že neztratíme nic z té customizace, kterou známe dnes. Což dokládají odpovědi známému PrestigeIsKey a Drift0rovi (dva opravdu známí CoD youtubeři).

A pokud si tu mám já zaspekulovat zcela bez informací? Podle mě jsou Divisions něco jako dneska Specialists (BO3) nebo Rigs (IW), prostě divize ovlivní nějaký special postav nebo vzhled postavy, případně killstreaky. Ale uvnitř bude starý známý loadout zbraní. Ale to si opravdu tahám z fusekle a musíme počkat, už za pár dní uvidíme mulťák v akci a bude o něco jasněji. Magazín Edge má mít velký článek o CoD v novém čísle a z něj je prá nascanovaných obrázků níže.

Klik pro zvětšení (Šílenství ohledně Divisions v Call of Duty)

Klik pro zvětšení (Šílenství ohledně Divisions v Call of Duty)


DALŠÍ

CGwillWin