hw
Hrajete si rádi s PC?

Hrajete si rádi s PC?
20:34, 01.06.2017

Pokud ano a spíše po stránce hardware, tak by pro vás mohlo být zajímavé upozornil na právě spuštěnou soutěž pod hlavičkou firmy NVIDIA, která má za cíl objevit zatím neznámé talenty z řad moddingu počítačových sestav.

Projekt GeForce Garage si dává za úkol objevit ty nadšence, kteří se zabývají modifikací a úpravami PC. Ať už je jejich zálibou navařování železných trubek, malování krásných vzorů přímo na počítačovou case nebo vkládání základních desek do krabice od bot, fantazii se meze nekladou. Důležitá je v této soutěži kreativita a schopnost vytvořit něco skutečně jedinečného. A to i v případě, že je váš výtvor staršího data a až doteď jste neměli šanci ho nikde předvést.

Na tři nejzajímavější tvůrce čeká odměna v podobě grafických karet GeForce GTX 1080, 1070 a 1060, přičemž o pořadí budou rozhodovat přímo zástupci firmy NVIDIA. Ta/ten nejlepší se navíc může těšit na dlouhodobou spolupráci s firmou NVIDIA a prezentaci svých výtvorů pro miliony lidí po celém světě. Do soutěže se lze přihlásit přes zde..

DALŠÍ

CGwillWin