Získal 1200 platinových trofejí, SONY ho ale uráža

Získal 1200 platinových trofejí, SONY ho ale uráža
07:30, 07.05.2017

Máme tu jednu zaujímavosť zo sveta trofejí a konkrétne konzol značky PlayStation. Odmeny v tejto HW sfére sa viažu na rôzne stupne úspechu v jednotlivých tituloch a len najvytrvalejší hráči, sa môžu pýšiť väčším či menším počtom platinových pohárov vo svojom profile. Hráč Hakam Karim, ako druhý na svete, získal unikátnych 1200 platinových trofejí, čo sa rovná neuveriteľnému množstvu času a energie, ktorý nato musel vynaložiť (nebudeme teraz riešiť to, či mu náhodou s týmto úspechom niekto nepomáhal). Hakam sa ale cíti urazený spoločnosťou SONY pre ich ignorovanie jeho úspechu. Napríklad taký Microsoft si cení vysokých cifier u ich "ajchov" a náležite ich medializuje s príslušnou odmenou.

Spoločnosť SONY so mnou zaobchádza ako s handrou. Vôbec neoceňujú mnou dosiahnutý úspech. Takto sa stavajú k svojmu najvernejšiemu zákazníkovi a to mňa uráža! Povedal Hakam Karim pre server Eurogamer.

Nakoniec sa ale Hakam dočkal aspoň malej satisfakcie, keď mu cez twitter poslala gratuláciu SONY divízia pre EU. Je to však pre neho dostatočné?

Klik pro zvětšení (Získal 1200 platinových trofejí, SONY ho ale uráža)


DALŠÍ

CGwillWin