GT Sport beta dostala update

GT Sport beta dostala update
15:49, 04.05.2017

Už nějaký ten pátek probíhá uzavřená beta Gran Turismo Sport. V ní jsi vyvolení mohou pomoci testovat online režim nadcházejícího závodního titulu, který dosti cílí na tu "Sport" část ve svém názvu. Včera právě zmíněná beta dostala celkem podstatný update, který činil 9,8GB.

Ten vylepšuje herní fyziku a také force feedback pro volanty. Opravuje zobrazení hodnocení vaší úrovně sportovnosti (Sportsmanship). Navíc přidává rychlá Options do Pause Menu, kde jakékoliv nastavení žalostně chybělo. A samozřejmostí opravuje nějaké ty bugy.

To jsou celkem běžné opravy, které zas tak dopad nemají, ale proběhlo tam i pár nezdokumentovaných změn a ty jsou zajímavější. Hráči reportují, že počet závodů v průběhu dne se rapidně zvýšil a je možné jezdit prakticky stále (donynějška to bylo možné pouze v tříhodinových oknech večer). To je velmi zajímavá zpráva a jen co se dostanu ke konzoli, musím to vyzkoušet, protože jsem pravidělně večerní okna nestíhal. Dále přidává ducha do kvalifikace a nějaké úpravy kamery zpoza auta.


DALŠÍ

CGwillWin