Policajti tasili zbrane proti postave z Falloutu

Policajti tasili zbrane proti postave z Falloutu
11:39, 18.04.2017

Malé kanadské mestečko Grande Prairie, sa pred pár dňami stalo svedkom skutočne bizarnej udalosti. Tamojšia polícia bola totižto povolaná na zásah proti neznámej osobe v podivnom obleku s plynovou maskou a bombou na chrbte. Tú videlo hneď niekoľko ľudí prechádzať sa za bieleho dňa po uliciach a v obavách o svoj a život ostatných, začali volať na políciu.

Muž okrem rôznej výzbroje (helma, brnenie, pás na náboje...) niesol aj vlajku s nápisom "New California Republic" a namieril si to do menšieho obchodíku v centre. Práve ten následne obkľúčilo viac ako osem po zuby vyzbrojených policajtov, ktorý zatelefonovali do obchodu s otázkou, či je tam podozrivá osoba a ako vyzerá jeho bomba. Dočkali sa však len smiechu a odpovede, že údajná bomba je vyrobená z papiera od čipsov Pringles.

Následne už bolo všetko jasné, dotyčný cosplayer sa totižto vybral nakúpiť pár vylepšení pre svoj kostým a jeho rodisko malo o čom hovoriť na pár ďalších dní. Cpl. Shawn Graham z národnej kanadskej polície sa vyjadril v tom duchu, aby podobný nadšenci radšej nedráždili okolie takýmito oblekmi, v tejto dobe nato asi nieje každý psychicky pripravený.

Klik pro zvětšení (Policajti tasili zbrane proti postave z Falloutu)

Klik pro zvětšení (Policajti tasili zbrane proti postave z Falloutu)


DALŠÍ

CGwillWin