Forza 7 má být reklamou na Scorpio

Forza 7 má být reklamou na Scorpio
09:42, 03.04.2017

Podle informací serveru Windows Central má Microsoft v následujících týdnech ukázat Forza Motorsport 7 jako hlavního tahouna Project Scorpio. Nová Forza má běžet ve 4K a naprosto nádherných detailech. Bude se jednat o hlavní výstavní skříň pro těch slibovaných 6 TeraFlopů, které Project Scorpio má mít.

Server má informace z nějakého marketingového materiálu od jejich "věrohodného" zdroje. Ten zmiňuje, že True-4K (pravé 4K) bude tím hlavním co bude Microsoft tlačit. Kromě Forza 7 se chystá ve 4K ukázat i Crackdown 3 a State of Decay 2. Ale také něco od ostatních studií. Hlavně EA je má podpořit s novým Call of Duty, Fifou, Maddenem, ale také Battlefrontem. Navíc se tam zmiňuje i Red Dead Redemption 2 jako další 4K pro Scorpio.

Co prý hraje do karet Projectu Scorpio je fakt, že spousta aktuálních Xbox One her používá dynamické rozlišení. To je způsob, kdy konzole při "nestíhání" některých scén sníží dynamicky rozlišení z 1080p na nižší. Využívalo toho Halo 5 například. Tyto tituly by měli snadno umožnit scalovat rozlišení do 4K bez větších úprav. Tím by Scorpio mohlo mít už na startu mnohem více her s podporou 4K, než se může zdát.


DALŠÍ

CGwillWin