Drawn to Death povede dubnový PS+

Drawn to Death povede dubnový PS+
08:30, 16.03.2017

Problémové dítko Davida Jaffe (God of War, Twisted Metal) se chystá na svět 4.4, což už nějakou chvíli víme. Také víme, že naštěstí upustili od hloupého free-to-play modelu a hra se bude prodávat za 20USD. Tedy to bude platit až od května, protože bylo oznámeno, že Drawn to Death bude součástí PlayStation Plus pro květen/máj 2017.

Což je pro samotnou hru moc dobrá pozice jak odstartovat, protože se jedná o primárně multiplayerovou záležitost. Tudíž, to že se dostane ihned ke spoustě hráčů, jí může pomoci rychle vytvořit nějakou hráčskou základnu a pak ji rozšiřovat. Zda bude úspěšná a také zábavná je stále otázka, ale minimálně styl a vizuální zpracování má zajímavé.

Hra na startu obsahuje 6 postav k odemčení, 7 map, 6 herních módů a 26 zbraní. Speciální Sphinx mise, což je něco jako puzzly k získání nových zbraní. Pak celkem 15 misí k odemčení oblečků a tanečků pro postavy. Poté tu bude Insane Mystery Special Offer o čemž se tvůrci odmítají vyjádřit. Bohužel to vypadá, že ve hře jsou nějaké Mystery Boxes, což smrdí mikrotransakcemi. Ale půjdou získat i hraním (první tři matche, pak každých 150 killů). Poslední věcí je Climb the Tower, což je Ranked Play, kde za každé dosažené patro získáváte nové nálepky a na úplném vrcholu je nějaká větší odměna.

Inu obsahu tam zdá se není málo. Snad mají vše vymyšlené dobře, měli na to mnoho času a uzavřená alpha běží už déle než rok. Osobně jim fandím, protože od oznámení se mi styl hry nějakým podivným způsobem líbí. Uvidíme, jak to dopadne a hlavně, můžeme to všichni zkusit zdarma.


DALŠÍ

CGwillWin